2024-07-16 06:54:42

Stambula un Kapadokija — ekskursija 22.08.2024; 05.09.2024

Austrumu pasakas: Kapadokijas un Stambulas atklāšana

Ceļojums "Stambula - 2 naktis, Kapadokija - 2 naktis" piedāvā unikālu iespēju iepazīties ar Turcijas kultūru un vēsturi. Ceļotāji izbaudīs Stambulas un Kapadokijas skaistumu, uzzinās par vēsturiskiem notikumiem un iegremdēsies vietējā atmosfērā.

21.08.-25.08.2024;

05.09.-09.09.2024;

 

Cena 1 cilvēkam divvietīgajā un trīsvietīgajā numurā – 750 EUR 
Cena par vienvietīgu (SGL) numuru – 920 EUR
 
Cena par bērnu līdz 12 g.v, nakšņojot istabā ar 2 pieaugušajiem  – 690 EUR

 

1.Diena Ceļojums uz Kapadokiju

Lidojums plkst.11:30 (Rīga - Stambula  - Kayseri). Ierašanās, tikšanās ar gidu un transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā, brīvais laiks atpūtai. Vakariņas.

Tie, kas vēlas uzņemt adrenalīnu, var iegādāties lidojumu ar gaisa balonu no gida.

 

2.Diena Kapadokijas burvība

Brokastis. Ekskursija pa Kapadokiju. Mūsu pirmās pieturas ir Mīlestības ieleja, Pasabag un Zelve. Katra no šīm vietām jūs pārsteigs ar saviem unikālajiem klinšu veidojumiem un elpu aizraujošām ainavām. Ienirstiet pasaku pasaulē, kur daba ir darījusi savus brīnumus tūkstošiem gadu.

Pēc tam dosimies uz Goreme, īstu brīvdabas muzeju - UNESCO Pasaules mantojums (ieeja muzejā par papildus samaksu). Šeit jūs varat novērtēt baznīcas unikalitāti ar satriecošām gleznām, kas rotā iekšējās sienas. Pēc bagātīgas Kapadokijas dabas un kultūras apskates vietas mūs gaida pusdienas.

Atgriešanās viesnīcā, brīvais laiks. Vakariņas.

3.Diena Atklājumi Stambulas vēsturiskajā centrā

Brokastis. Transfers uz lidostu, lidojums uz Stambulu. Atstāsim koferus viesnīcā un dosimies aizraujošā piedzīvojumā pa Stambulas vēsturiskajiem nostūriem.

Pirmie soļi mūs vedīs uz Sultanahmetas vecpilsētu, kur ik uz stūra mūs sagaida majestātiski arhitektūras šedevri. Pirmā pietura būs Stambulas simbols – Sv. Sofijas mošeja, kuras krāšņumam nav robežu. Mēs izbaudīsim tās skaistumu no ārpuses, kas ir piesātināts ar gadsimtiem ilgās vēstures garu.

Pēc tam dosimies uz apbrīnojamo Zilo mošeju, kas ar savu skaisto marmoru un apdari mūs pārsteigs ar savu krāšņumu.

Pastaiga pa hipodromu, kurā joprojām ir apskatāmas senās Konstantinopoles pilsētas paliekas, noslēgs mūsu iepazīšanos ar pilsētas vēsturisko mantojumu.

Pēc pusdienām mums būs iespēja apmeklēt Grand Bazar  -lielais tirgus (brīvais laiks).

Pēc nelielas pauzes, lai atsvaidzinātos un sagatavotos vakara piedzīvojumiem, dodamies uz promenādi, lai apbrīnotu elpu aizraujošo skatu uz naksnīgo Galatas torni. Tās gaismas, kas atrodas augstu debesīs, mirgos kā miljoniem zvaigžņu naksnīgajās debesīs.

Un, šīs maģiskās dienas noslēgumā, ieturēsim vakariņas autentiskā restorānā, kur varēsiet nobaudīt labākos turku virtuves ēdienus, izbaudot patīkamas sarunas un Stambulas atmosfēru.

 

4.Diena Pludmales brīvdienas un iepirkšanās Stambulā

Brokastis. Brīvais laiks.

Nolēmām, ka, uzturoties Turcijā, nevajadzētu palaist garām iespēju izbaudīt jūras gaisu. Tātad šodien jūs varat pavadīt dienu Stambulas pludmalē.

Pludmales tūres programma: Pēc neliela brauciena sasniegsim piekrasti, kur jūs sagaida Marmora jūras smiltis un maigie viļņi. Jūs varat atpūsties, sauļoties, peldēties un vienkārši baudīt relaksējošu atmosfēru pie jūras.Pēc patīkami pavadīta laika pludmalē atgriezīsimies viesnīcā, kur varēsiet mazliet atpūsties un sagatavoties nākamajam piedzīvojumam.

Mums ir lielisks ieteikums iepirkšanās cienītājiem - apmeklējiet MALL OF ISTANBUL un 212 AVM tirdzniecības centrus. Šeit jūs atradīsiet milzīgu veikalu un modes preču veikalu izvēli ar dažādām precēm katrai gaumei un budžetam.

Un, lai šo dienu noslēgtu neparastā veidā, aicinām izmantot iespēju pievienoties nakts ekskursijai ar jahtu pa Bosforu. Zvaigžņu un jūras gaisa elpas aizsegā varat baudīt unikālo skatu uz naksnīgo Stambulu no ūdens.

Šī diena būs ideāls jūras relaksācijas, iepirkšanās un romantiska kruīza apvienojums, sniedzot neaizmirstamu pieredzi Stambulā.


5.Diena Brokastis viesnīcā, transfērs uz lidostu, reisu Stambula - Rīga 16:15-19:25Cenā iekļauts:

Lidojums, transfērs, gids ekskursiju laikā krievu runājošais, viesnīcas 4*/ 5*,

ēdināšana (Programmā norādītas brokastis, pusdienas un vakariņas)

1. Diena: iekļautas vakariņas

2. Diena: iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas

3. Diena: iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas

4. Diena: iekļautas brokastis

5. Diena: iekļautas brokastis

Stambulas viesnīcas (vai līdzīga līmeņa):
Serenity Comfort Hotel 5* BB/ www.serenitycomforthotel.com  

Mayi Hotel İstanbul 5* BB/ https://www.mayihotel.com/en/


Kappadokijas viesnīcas (vai līdzīga līmeņa)
:
Mustafa Cappadocia Hotel 5* HB/ www.mustafacappadociaresort.com  
Suhan Hotel 5* HB/ https://suhankapadokya.com/en/


Par papildus samaksu (ir pēc izvēles):
Lidojums ar gaisa balonu–~270 eiro; Nakts jahta ar vakariņām - 70 eiro; Stambulas pludmale – 35eiro;  Galatas tornis – 40 eiro; Sv. Sofijas mošeja – 30 eiro; Topkapi pils – 35 eiro; Bazilika – 35 eiro; Zelves muzejs Kapadokijā – 25 eiro; Goreme – 30 eiro; Kaymakli pazemes pilsēta – 20 eiro.

 

Atkarībā no pieejamības viesnīcas var tikt mainītas uz 4* līmeņa viesnīcām

Ekskursijas laikā tiks apmeklēti ādas, juvelierizstrādājumu, vīna, akmens veikali

Ja vēlaties, varat rezervēt nakšņošanu alu viesnīcā Kapadokijā.


*Operators patur tiesības nepieciešamības gadijumā mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī izbraukšanas laiku un pārvadātāju