TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский
 

Informācija

 

Informācija


Nr.1.
Ēdināšanu veidi viesnīcās:

Kāda ēdināšana ir viesnīcā? Cik reizes dienā baros? Bez šī dialoga nekad neiztiek tūrista sarunā ar ceļojumu konsultantu. Tas jau pats par sevi ir skaidrs, ka kvalitatīvs ēdiens ir jauka un iespaidiem bagāta ceļojuma neatņemama sastāvdaļa. Bet ja šāda ēdiena ir daudz un pie kam vēl bez ierobežojumiem..  Tāpēc arī tūristus interesē abrevatūras angļu valodā reklāmas sludinājumos - BB, HB, FB... Ne visi zina kas tas ir. Pamēgināsim paskaidrot :
RO (room only) - tikai apmešanās bez ēdināšanas ,
BB (BED&BREKFAST) - cenā par viesnīcu ietilpst tikai brokastis - papildus ēdināšana un dzeršana - par paildus cenu viesnīcu bāros un restorānos vai ārpus tās,
HB (HALF BOARD) - cenā iekļautas brokastis un vakariņas.
FB (FULL BOARD) - trīsreizēja ēdināšana brokastis, pusdienas un vakariņas.  
EXTENDED FB - trīsreizēja ēdināšana plus dzērieni mielasta laikā (vietējie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni no piedāvātā klāsta)  
ALL INCLUSIVE - brokastis, pusdienas un vakariņas parasti zviedru galds Visas dienas laikā līdz konkrētam momentam tiek piedāvāti dzērieni (vietējā ražojuma alkoholiskie un bezalkoholiskie). Atkarībā no viesnīcas kategorijas var būt arī uzkodas ēdienreižu starplaikos , tās var būt arī otrās brokastis, launags, vēlas vakariņas, vieglas zukodas, barbekju viesnīcas bāros.   
ULTRA ALL INCLUSIVE - brokastis, vēlīnas brokastis, pusdienas, launags, un vakariņas (zviedru galds). Papildus liela saldumu, desertu, visādu iespējamo uzkodu izvēle, kā arī plaša vietējo un importa alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu izvēle. Lielākā daļa viesnīcu, kuras strādā pēc sistēmas Ultra All Inclusive, piedāvā viesiem papildus bezmaksas a la kcarte ēdināšanu restorānos ar dažādu valstu virtuvi.

Nr.2.
Cienot mūsu klientu laiku un domājot par viņu ērtībām, piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu:

- viesnīcu rezervēšanu on-line
- transporta un gida pakalpojumus
- individuālo ceļojumu organizēšanu
- vizīšu organizēšanu uz starpautiskām izstādēm
- izbraukuma semināru un konferenču organizēšanu
- grupu atpūtas tūres
- eksotiskās tūres un eko-tūrismu
- ekskursiju tūres
- notikumu (pasākumu) tūrismu
- vīzu noformēšanu
- apdrošināšanas noformēšanu

Sīkāku informāciju par ceļojumu piedāvājumiem un tūrisma sezonu dažādos galamērķos lūdzam jautāt mūsu aģentūrā Lāčplēša ielā 20, Rīgā vai pa tālruni (+371) 67338129, kā arī rakstot uz e-pastu [email protected].

Jauku ceļojumu vēlot,

Nr.3.
Identifikācijas karte

Vēlamies Jūs informēt, ka kopš 2012.gada aprīļa mēneša ir iespējams saņemt personas apliecību jeb elektronisko identifikācijas karti (eID), kas ir personu apliecinošs dokuments, kurš apliecina tā turētāja identitāti un tiesisko statusu.

Lūdzam ņemt vērā, ka TIKAI Latvijas pilsoņa identifikācijas karte ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā. Šo valstu starpā ietilpst: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehijas Republika, Dānija,FrancijaGrieķija, Igaunija, Īrija, Īslande, ItālijaKipra, Apvienotā Karaliste (Lielbritānija), Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveices Konfederācija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Latvijas nepilsoņiem izsniegtās identifikācijas kartes NAV DERĪGAS ceļojumos ārpus Latvijas.

Ceļojumiem uz Turciju, Horvātiju, Ēģipti un Taizemi, kā Latvijas pilsoņiem, tā arī Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama PASE.


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme