TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

KULDĪGA – ĒDOLES PILS – VENTSPILS - LIEPĀJA – BERGHOF PIENA MUIŽA - SALDUS (2.DIENAS)

KULDĪGA – ĒDOLES PILS – VENTSPILS - LIEPĀJA – BERGHOF PIENA MUIŽA - SALDUS (2.DIENAS) no 40 EUR

 

07.11.20-08.11.2020

17.11.20-18.11.2020

28.11.20-29.11.2020

Cena ir norādīta EUR /1 cilvēkam (Vietu skaits ierobežots)!

1. diena

Izbraukšana no Rīgas uz Kuldīgu ~7:30 (precīzu laiku lūgums skatīties mūsu mājaslapas sadaļā „Klientiem. Izbraukšanas grafiks” 2 dienas pirms ceļojuma).

Ekskursija Kuldīgā (pēc vēlēšanās, par papildu samaksu).

Kuldīga ir neparasta pilsētiņa, jo reti kura pilsēta var lepoties ar to , ka pašā pilsētas centrā, šalc  platākais Eiropas ūdenskritums -„Ventas rumba”. Pēc šī objekta apskates mēs dosimies pastaigā tālāk pa pilsētu ,lai apskatītu divus rātsnamus, un pilsētas baznīcā aplūkot  hercoga Jēkaba leģendāro karogu  uz kura attēlots melns jūras vēzis . Kuldīgā ir arī sava mazā Venēcija: gar Alekšupīti viena aiz otras slejas senlaicīgas gleznainas mājiņas.

Tālāk dosimies uz Ēdoles pili. Šī ir vienīgā Kurzemes bīskapa celtā pils, pie tam tā  ir slavena ar stāstiem par  spokiem ,  rūķu kāzām, un noslēpumainajiem asins traipiem pils Sarkanajā zālē, kas parādījās slepkavības vietā. Lai paslēptu uznirstošos asins traipus, tika uzbūvēts kamīns, bet traipi tik un tā turpināja parādīties. Pils telpas un skatu tornis ir pieejami apmeklētājiem. Parkā atrodas Mīlestības aleja un Rūķu ozols.

Tālāk dosimies uz Ventspili.

Ekskursija Ventspilī.

Ostas pilsēta - Ventspils ir sapņu un mūžīgās jaunības pilsēta, tā atrodas Ventas upes ietekā, Baltijas jūras krastā. Kādreiz pilsētai bija nozīmīga loma Hanzas savienības tirdzniecībā, bet kuģi no šejienes devās uz visām pasaules malām, ieskaitot Āfriku un Ameriku. Šeit ir saglabājusies senā ordeņu pils un vēsturiskie kvartāli, ir iekārtota promenāde ar skatiem uz ostu un visur esošo govju skulptūrām, kurām ir doti interesanti nosaukumi, piemēram, iebraucot Ventspilī, viesus sagaida milzīga „Ziedu govs”, bet pašā pilsētā var sastapt „Ceļojošo govi”. Tas viss ir pateicoties tam, ka 2002.g. un 2012. g. pilsētā ir notikusi „Govju parāde” – publisks mākslas pasākums, kas atkārtot notiks 2022. gadā. Pilsētā ir augstskola, izklaides parks, etnogrāfiskais muzejs un planetārijs.

Pārbrauciens uz Liepāju.

Iekārtošanās viesnīcā Amrita Hotel 4*. Brīvais laiks.

2. diena

Brokastis viesnīcā.

Ekskursija Liepājā (pēc vēlēšanās, par papildu samaksu).

Liepāja – ostas pilsēta Baltijas jūras rietumu piekrastē, vienīgā pilsēta Latvijā, izņemot Rīgu, kas nodrošina sauszemes, gaisa un jūras satiksmes pakalpojumus. Liepājai ir ne tikai savs ģerbonis, bet arī himna, kas ir veltīta vējam, jūrai un brīvībai.

Pastaigas laikā vecpilsētā redzēsiet: Sv. Trīsvienības katedrāli, kurā var apskatīt  milzīgas mehāniskās ērģeles, Sv. Annas baznīcu, Piejūras parku, kur atrodas koncerta skatuve, kādreiz šajās telpās bija ierīkota pirts, kā arī redzēsim  pieminekli  „Spoku koks” – kurš veltīts slavenajai Latvijas rokgrupai „Līvi”.

Tālāk dosimies  uz Berghof  Piena muzeju un piena muižu. Šeit Jūs  uzzināsiet  daudz janu un interesantu faktu par šo produktu. Speciāli Piena muzejam ir izgatavota runājošā koka govs vārdā Venta ar telēnu Druvi, kas stāsta apmeklētājiem par to, kā rodas piens.

Tad dosimies uz Saldu.

Ekskursija Saldū.

Saldus ir neliela, bet diezgan slavena pilsēta, kas atrodas Latvijas dienvidrietumos, Cieceres upes krastā.

Saldus ir slavena, pateicoties šeit ražotiem saldumiem, piemēram, saldējumam, jo šeit to gatavo no īstā piena. Vēl viens populārs saldums — slavenā konfekte „Gotiņa”, kuru ražo, izmantojot senās tehnoloģijas.

 Saldus apvidū ir dzimis slavenais latviešu mākslinieks Jānis Rozentāls ,viņš tiek uzskatīts par latviešu glezniecības pamatlicēju .Pilsētā ir ierīkots J.Rozentāla vārdā nosauktais mākslas  muzejs,  kā arī vienā no Saldus  gleznainākajām vietām ir uzstādīts J.Rozentāļa piemineklis. Tālāk mēs dosimies aplūkot Saldū dzimušā tēlnieka Kārļa Īles strūklaku ar īpatnēju nosaukumu ,, Medus piliens ,, . Strūklakas ideja sakņojas dzejnieka Māra Čaklā pilsētas poētiskajā salīdzinājumā ar „medus pilienu Kurzemes bļodā”,

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā ~ 22:00.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Vieta komfortablā autobusā

Grupas vadītāja pakalpojumi

Nakts viesnīcā Amrita Hotel 4* ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā

Ekskursija Kuldīgā

 

Ekskursija Ventspilī

 

Ekskursija Liepājā

 

Ekskursija Saldū

 

PĒC PIEPRASĪJUMA

Fiksētas vietas autobusā

APMAKSA UZ VIETAS

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

Ieejas biļetes: Ēdoles pils (pieaugušiem) - 5 €, bērniem līdz 16 g.v. - 4 €

Ieejas biļetes: Berghof piena muiža ar ekskursiju - 8 €


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme