TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

NEW! SINGAPŪRA – Balī sala – MALAIZIJA 11.11.2019

SINGAPŪRA – BALĪ sala MALAIZIJA

Singapūra (2 naktis) – Ubuda (2 naktis) – Bali sala (7 naktis) – Kuala Lumpura (1 nakts)

11.11.-25.11.2019.

 

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – viss paliks atmiņā ilgi, un Jūs noteikti vēlēsieties atgriezties šeit vēlreiz!

 

 

Cena norādīta EUR/vienai personai (vietu skaits ierobežots!):

 

Viesnīca ar brokastīm 

1 cilv. DBL numurā

1 cilv. SGL numurā

3-jam cilv.  numurā (2Adl+Extra bed)

Bērnam no 2 līdz 12.g.v. (2Adl+Extra bed)

UBUD - 4* Tjampuhan SPA / Superior/

+

BENOA - 4* Novotel Benoa / Deluxe Garden/

 

2379EUR

 

2899eur

 

2319EUR

 

2299EUR

UBUD - 5* Ayung Resort Hotel/ Deluxe/

+

BENOA - 5* Grand Hyatt / Grand room/

 

2659EUR

 

3449eur

 

2599EUR

 

2499EUR

 

1. diena Lidojums: Rīga – Stambula 12:15-16:15. Izlido no Stambula plskt.18:35.

2. diena Ielido Bangkokā plkst. 07:50. Pasu un muitas kontrole, reģistrācija uz Singapūras reisu, ielidojot transfers uz 4* viesnīcu Singapūrā. Brīvais laiks. Pēc pašu izvēles – naksnīgā Sentosa (par papildu samaksu).

3. diena Brokastis. Cenā iekļauta Singapūras apskates ekskursija ar krieviski runājošu gidu.

Šī ekskursija Singapūras salā – labākā iespēja uzzināt to, kāda tā bija senatnē un kas bija tās mērķtiecīgās ekonomiskās izaugsmes pamatā. Kā dzīvo šīs supermūsdienīgās valsts jaunā paaudze? Kādi cilvēki ir tās veiksmes pamatā? Īstenojiet aizraujošu ceļojumu šīs salas dziļumā, lai ne tikai redzētu tās pagātni, bet arī, iespējams, pamanītu nākotnes iezīmes. Nav izslēgts, ka tas, kā Singapūrā dzīvo šobrīd, daudzām pasaules valstīm kļūs par tagadni jau rīt. Ekskursijas  laikā redzēsiet – vēsturisko Raffles viesnīcu, bagātību strūklaku, Singapūras simbolu Merlionu, pastaigāsieties piekrastē, apmeklēsiet ķīniešu un indiešu kvartālus. Atgriežamies viesnīcā. Brīvais laiks.

4. diena Brokastis. Transfērs uz lidostu un izlidošana uz Bali salu, ielidojot transfers uz Ubudas reģionu.

5. diena Brokastis. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai viesnīcā satriecoši skaistajos Ubudas džungļos. 

6. diena Brokastis. Cenā iekļauta Kintamani apskates ekskursija ar krieviski runājošu gidu.

Ekskursijas maršruts šajā tūrē vedīs cauri visai salai. Šodien mūsu galamērķis - UNESCO globālais geoparks Kintamani rajonā, kur atrodas Batura vulkāns. Apskatīsiet Āzijas lielāko kalderu, peldēsieties karstajos avotos un pusdienosiet, baudot neticamo vulkāniskā ezera skaistumu. Pa ceļam uz vulkānu un atpakaļ apmeklēsiet ciematus Ubudas rajonā, iepazīstot tradicionālos amatniecības veidus - ražojumus no zelta, sudraba un pērlēm, kokgriezumus un batikas, apmeklēsiet templi un vietējā ciemata iedzīvotāja māju, kā arī pieturēsiet pie skaistajiem rīsu laukiem, kur varēsiet nofotografēties šūpolēs. Tāpat apmeklēsiet dārzu, kurā audzē kafiju, kakao, vaniļu, ananāsus un citus eksotiskus augus. Te varēsiet degustēt svaigi grauzdētu un pagatavotu kafiju vai kakao un, ja vēlēsieties, to arī iegādāties.
Tūres cenā iekļauts: kondicionēts transports, krieviski runājošs gids, ieejas biļetes, pusdienas, pelde avotos.

 

7.  – 12. dienas Brokastis. Brīvas dienas. Pie gida var nopirkt ekskursijas.

13. diena Brokastis. Transfērs uz lidostu un izlidošana uz Kualalumpuru, sagaidīšana Kualalumpuras lidostā, iekārtošanās viesnīcā 4*. Brīvais laiks. Pēc pašu izvēles – ielidošanas vakarā var pasūtīt vakariņas  TV tornī (55 eur), vai veltīt vakaru šopingam.

 

14. diena Brokastis. Cenā iekļauta Kualalumpuras apskates ekskursija ar krieviski runājošu gidu.

Šīs, iespējams, visizmeklētākās un informācijas ziņā bagātākās ekskursijas laikā varēsiet apmeklēt karaļa palātu, ķīniešu templi ar lielisku skatu uz pilsētas centru, centrālo laukumu ar sultāna Abdula Samada celtni. Varēsiet iemūžināt vislabāko foto ar dvīņu torņiem, ieskatīties ķīniešu kvartālā un apskatīt senu indiešu templi, kā arī izbraukt caur senajiem pilsētas kvartāliem. Mūsu profesionālie gidi Kualalumpurā darīs visu, lai jūsu ceļojums būtu viegls, izzinošs un informācijas bagāts.

Transfers uz lidostu, lidojums uz Bangkoku, pasu un muitas kontrole, reģistrācija uz reisu Bangkoka–Stambula plkst. 22:50.

15. diena Ierašanās Stambulā plkst.05:45, Stambula – Rīga 09:15 - 11:20.  

 

Cenā iekļauts:

- Aviobiļetes Rīga-Bangkoka-Rīga (Turkish airlines caur Stambulu), kopējā bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdināšana lidojuma laikā; iekšējais lidojums uz Singapūru un Kualalumpuru kopējā bagāža 20 kg un 5 kg rokas bagāža; transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; viesnīca ar brokastīm, programmā norādītās ekskursijas krievu valodā Singapūrā/ Kuala Lumpurā un Balī salā.

 

Cenā neietilpst:

- медицинская страховка,  личные расходы, чаевые и т.д.

Taizemes divkāršā vīza Latvijas Nepilsoņiem 125EUR (nokārtošana aizņems ~14 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 3.5 x 4.5 cm un aizpildīta anketa.

Singapūras vīza Latvijas Nepilsoņiem 180 EUR (nokārtošana aizņems ~20 darbdienas) -  tās saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, ar 2 neaizpildītām lappusēm, 2 fotogrāfijas 3,5x4,5 cm un aizpildīta anketa.

Malaizijas vīza Latvijas Nepilsoņiem 55 EUR (nokārtošana aizņems ~10 darbdienas) -  tās saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, ar 2 neaizpildītām lappusēm, dokuments, kas apliecina maksātspēju (bankas konta izraksts angļu valodā), izziņa no darba vietas angļu valodā, 2 fotogrāfijas 3,5x4,5 cm un aizpildīta anketa.

Indonēzijas vīza Latvijas Nepilsoņiem (pēc pieprasījuma)

*Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojumu laiku un pārvadātāju.


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme