TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

12.02.2020 Iepazīt Meksiku, ekskursijas programma

IEPAZĪT MEKSIKU !

  

12.02.2020. - 23.02.2020. 

 

Cena norādīta EUR /vienai personai (vietu skaits ierobežots)! :

 

1 cilv DBL numurā

1 cilv SGL numurā

3-jam cilv numurā (2Adl+ Extra bed)

Bērnam no 2 līdz 12g.v. (2Adl+ Extra bed)

4* Bluebay Esmeralda/ ALL Inclusive/ Garden View/

https://www.bluebayresorts.com/ru/oteli/meksika/riviera-majya/playa-del-carmen/bluebay-grand-esmeralda/

2489eur

3119eur

2399eur

1999eur

5* Panama Jack Resort/ ALL Inclusive/Garden view/

https://panamajackresorts.com/cancun

3249eur

4199eur

3169eur

2399eur

5* Hyatt Ziva Cancun / ALL Inclusive/ Standard/

https://www.resortsbyhyatt.com/ziva-cancun

3999eur

5419eur

3599eur

2699eur

 

1. diena Lidojums: Rīga - Stambula 12:15-16:15. Izlidošana no Stambulas plkst. 21:45.

2. diena MEHIKO
Ierašanās Mehiko plkst. 4.00, tikšanās ar anglisku runājošu vadītāju. Transfērs uz 4*Astor viesnīcu vai citu līdzīga līmeņa viesnīcu. Brokastis. Atpūta viesnīcā līdz plkst.12.00. Mehiko apskates ekskursija un vēsturiskā pilsētas centra apmeklējums – Sokalo laukums, kura tuvumā ir senā acteku rituālu centra drupas – Templo Major. Vakariņas ar mariači priekšnesumu vietējā restorānā (dzērieni nav iekļauti)

3. diena NACIONĀLAIS ANTROPOLOĢIJAS MUZEJS - THEOTHIACAN
Brokastis. Ap plkst.9.30 izbraukšana ekskursijā.
Apmeklēsiet Nacionālo antropoloģijas muzeju – vienu no bagātākajiem muzejiem Latīņamerikā. Tā kolekciju veido daudzi arheoloģiski un etnogrāfiski eksponāti, kas ievākti no visiem Meksikas apgabaliem un rāda unikālo valsts materiālās kultūras daudzveidību. Pēc tam dosimies ekskursijā uz Teotihuacan arheoloģisko kompleksu. 50 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Mehiko centra atrodas vissenākās Vidusamerikas pilsētas drupas – Teotihuacan, kuru VI gadsimtā apdzīvoja apmēram 200 tūkstoši iedzīvotāju. Tad Teotihuacan tika uzskatīta par pašu lielāko pilsētu pasaulē un būtiski ietekmēja citu pirms-Spānijas civilizāciju kultūru attīstību. Populārākie šīs pilsētas apskates objekti ir Saules piramīda, Mēness piramīda, Mirušo ceļš, Spalvainās čūskas templis ar čūsku galvu ornamentiem.
Atgriešanās 4* viesnīcā Astor Mehiko.
Pusdienas restorānā līdzās Teotihuacan. Vakariņas viesnīcas restorānā vai blakus (dzērieni nav iekļauti).

4. diena FRĪDAS KALLO MUZEJS – SAN ANGEL - XOCHIMILCO
Brokastis. Apmēram plkst.9.30 izbraukšana ekskursijā. Šodien apmeklēsim skaistākos Mehiko rajonus. Vispirms apskatīsim vienu visinteresantākajiem un košākajiem galvaspilsētas kvartāliem – Polanco. Te mīt mākslinieki, politiķi, slaveni biznesmeņi un miljonāri. Viszināmākā rajona iela – prezidenta Masarik prospekts, kur atrodas visdārgākie un ekskluzīvākie Latīņamerikas veikaliņi.

Pēc tam dosimies uz galvaspilsētas dienvidiem, uz koloniālo kvartālu Koyoakan un apmeklēsim “Zilo namu”, kur dzīvoja un strādāja viszināmākā Meksikas māksliniece – Frīda Kallo. Zilajā mājā Koyoakan kvartālā māksliniece dzīvoja no dzimšanas līdz pat nāves dienai, mājā joprojām ir saglabāts ekstravagantās mākslinieces  radītais iekārtojums. Dažādu krāsu sienas, keramikas rotājumi, uz galdiņa izmētātas rotaslietas, mežģīņu gulta  guļamistabā ar Ļeņina un Mao portretiem, darba studija. Pāris kvartālus tālāk atrodas Ļeva Trocka māja-muzejs, ar viņu Frīda un viņas dzīvesbiedrs Djego Rivjera bija draugi. Krievu revolucionāra meksikāņu mājas sienas vēl līdz šai dienai ir saglabājušas ložu rētas. Turpat atrodas arī viņa kaps.

Tālāk dosimies uz San Angel – bohēmas rajonu, iemīļotu mākslinieku un gleznotāju vietu. Te dzīvo radoši ļaudis – arī Meksikas slavenības. Šis dārgais rajons iemieso Meksikai raksturīgo silto koloniālo arhitektūras stilu. Pēc tam nonāksim meksikāņu “Venēcijā” – Xochimilco kanālos. Te ar laivām dosimies izbraucienā, kurā varēsim nobaudīt tekilu meksikāņu mariači dziesmu pavadībā. Atgriešanās viesnīcā Astor. Pusdienas un vakariņas viesnīcā vai vietējā restorānā (dzērieni nav iekļauti).

5. diena PUEBLA + ČOLULA
Brokastis. Ap plkst.9.00 izbraukšana ekskursijā. Puebla zināma kā “Eņģeļu pilsēta” un ir tāda paša nosaukuma štata galvaspilsēta. Populāra savu katedrāļu, baznīcu un laukumu dēļ, kā arī ar Talavera keramiku – dzīves koku (attēli uz papīra mizas ar savdabīgu oniksa un marmora dizainu). Pēc tam ierašanās bijušajā indiāņu pilsētā Čolulā, kurā ir tolteku laiku piramīda – lielākā Meksikā. Tās augšā ir uzcelta Svētās Jaunavas Mierinātājas baznīca.

Ilgums ~ 10 stundas. Pusdienas un vakariņas vietējos restorānos (dzērieni nav iekļauti).

6. diena GVADELUPES DIEVMĀTES BAZILIKA
Brokastis. Izbraukšana no viesnīcas ar bagāžu plkst.11.00. Pirms izlidošanas no Mehiko obligāts Gvadelupes Dievmātes bazilikas apmeklējums. Katru gadu 12. decembrī Meksikas galvaspilsētā no visiem štatiem sabrauc divi miljoni svētceļnieku. Viņi pavada te divas dienas, lai apmeklētu Marijas de Gvadelupes templi. Meksikāņu leģendas vēsta, ka tieši te, Tepuakas kalnā, 1521. gadā Jaunava Gvadelupe parādījusies vienkāršam indiānim Huanu Djego. Viņš to pastāstīja vietējam bīskapam, taču tas viņam nenoticēja. Kad jaunavas tēls Huanam vēlreiz parādījies, viņš redzēja, kā uz sasaldētas zemes sāk ziedēt rozes. Zemnieks tās saplūcis un, slēpjot zem apmetņa, devies uz baznīcu. Kad nonācis pie bīskapa, apmetnis negaidīti piepildījies ar spilgtu gaismu un virs tā parādījies Jaunavas Marijas tēls. Pēc šiem notikumiem Tepuakas kalnā uzcelts templis par godu Dievmātei, kas vēlāk kļuva par svētceļnieku centru. Gadsimtu gaita nav nodarījusi nekādu skādi slavenajam apmetnim, uz kura parādījies Svētās Marijas tēls. Mūsdienās šis apmetnis ir galvenā Gvadelupes Dievmātes bazilikas svētlieta. Šo fenomenu pētīja arī zinātnieki, taču pat viņi nevarēja izskaidrot, kā apmetnis, šūts no zāles, varējis saglabāties gandrīz 500 gadus. Tāpat ir pierādīts, ka Dievmātes tēls nav veidots ar otu un krāsām.
Plkst. 19.30 pārlidojums Mehiko-Kankūna. Transfērs uz 5* viesnīcu, kurā viss ir iekļauts!

7.-8. diena Atpūta Karību jūras piekrastē.

9. diena ČIČENICA – IKKILA + koloniālā pilsēta VALADOILA ar pusdienām
Pēc brokastīm dosimies uz seno maiju pilsētu-mīklu, kas ir iekļauta Septiņu pasaules brīnumu sarakstā. Te atrodama Kukulkanas piramīda, no kuras pavasara un rudens saulgriežos nolaižas Spalvainā čūska, karavīru templis ar iespaidīgām maiju freskām, svētā Cenote – cilvēku upurēšanas rituālu vieta, “Tūkstoš-kolonnu māja” – šo visu un daudz ko citu varēsiet redzēt, apmeklējot leģendāro Čičenicu. Dienas otrajā pusē peldēšanās kristāldzidrajā Ikkilas cenotē un Valadoilas apmeklējums – viena no pirmajām koloniālās Meksikas pilsētām. Ekskursijā iekļautas pusdienas cenotē.

10. diena MAIJU TEMASKĀLA PARAŽA AR ŠAMANIAtpūta Karību jūras piekrastē. Izbraukšana plkst.15.30 -16.00 un atgriešanās plkst.21.30-22.00.Šī pieredze nelīdzināsies nevienai citai! Viena no nedaudzajām indiāņu paražām, kas saglabājusies līdz mūsdienām. Temaskāls – tā ir mitra tvaika telpa, piepildīta ar eksotisku zālīšu aromātu, kur ar indiāņu šamaņa palīdzību varēsiet iziet ezotērisku attīrīšanas rituālu un garīgo reinkarnāciju, ko veido 4 etapi, beigās Jūs gaida ārstnieciskā māla maska, zālīšu tēja un vieglas vakariņas ar tropiskajiem augļiem un kartupeļiem, kas cepti uz vulkāniskajiem akmeņiem.
Iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ceremonija un vieglas augļu vakariņas.

11. diena Transfērs uz lidostu. Lidojums Kankūna-Stambula plkst.10.10.

12. diena Ierašanās Stambulā plkst.06.15. Lidojums Stambula-Rīga plkst.09.20-11.20

 

Cenā iekļauts:

Lidojums Rīga-Mehiko/Kankūna-Rīga (Turkish Airlines; karstas uzkodas un dzērieni lidmašīnā)

- Nododamā bagāža 30 kg un rokas bagāža 8 kg.

- Vietējais pārlidojums ar nododamo bagāžu 20 kg un rokas bagāžu 5kg

- Krieviski runājošs gids programmas ietvaros; - Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta

- Dzīvošana viesnīcā Mehiko ar brokastīm; - pusdienas un vakariņas programmas ietvaros (dzērieni nav iekļauti)

- Ēdināšana “viss iekļauts” Kankūnā

- Maksas ceļi un stāvvietas; - ieejas biļetes; - laiva Xochimilco ; - šamaņa pakalpojumi;

Cenā nav iekļauts: medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas u.tml.

Informācijai:
Latvijas Republikas pilsoņiem
līdz 90 dienām 6 mēnešu laikā bez vīzas.
Latvijas Republikas
nepilsoņiem vīza uz Meksiku nav nepieciešama, bet, ņemot vērā to, ka Latvijas Republikas nepilsoņa pase nepierāda to, ka cilvēks ir pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs, Latvijas nepilsoņiem, kas vēlas ceļot uz Meksiku bez vīzas, ir jāsaņem oficiāla izziņa no Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), kas apliecina viņa pastāvīgo dzīvesvietu Latvijā. Šai izziņai ir jābūt pārtulkotai angļu valodā un apstiprinātai Apostille (tā ir starptautiska standartizēta forma, kas apliecina dokumenta likumību citas valsts teritorijā, kas atzīst šādu legalizāciju. Zīmogs “Apostille” tiek uzlikts tikai uz valstu izdoto dokumentu oriģināliem)


*Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī izlidošanas laiku un pārvadātāju.
Tel (+371) 28663933
[email protected]PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme