TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Venēcija un Itālijas rivjēra – Rimini/8 dienas/jūnijs-septembris/no 339 EUR


Venēcija un Itālijas rivjēra – Rimini - 339 EUR

30.06-07.07.2018
22.09-29.09.2018


Atpūtieties Itālijas kūrortā Rimini - Adrijas jūras lieliskajās smilšu pludmalēs, un izbaudiet glāsmainu jūru, spožu sauli un nepārspējamo Itālijas dabu! Apvienojiet atpūtu pludmalē un izklaides: Jūsu priekam - kafejnīcas, veikaliņi, diskotēkas un mūsu piedāvātās ekskursijas!

1. DIENA
Plkst. 6:00 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas. Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijas / Čehijas pierobežā.

2. DIENA
Brokastis viesnīcā. Laiks ceļā: Čehija, Austrija, Itālija. Vēlu vakarā ierašanās kūrortpilsētā Rimini rivjērā, kas atrodas Adrijas jūras krastā ar daudzus kilometrus garām smilšainām pludmalēm.

3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai arī piedāvājam doties 1/2 dienas ekskursijā uz pundurvalsti Sanmarīno*, kas savu vēsturi sāk skaitīt no 301. gada un devusi patvērumu daudziem cīnītājiem, ieskaitot Garibaldi. Uz Titāno kalna atrodas Sanmarīno valsts simboli – trīs cietokšņi: Česta, Guaita un Montale. Atgriešanās Rimini un iepirkšanās veikalu kompleksā La Befane. Nakts viesnīcā Rimini rivjērā.
*brauciens par papildsamaksu.

4. DIENA
Brokastis viesnīcā. Iespējams atpūsties pie Adrijas jūras vai arī doties braucienā uz Florenci.* Apskates ekskursija ar vietējo gidu** (krievu valodā): Santa Kročes bazilika ar Džoto freskām, Dantes piemineklis, slavenā Uffici galerija, Sinjorijas laukums un Vecā pils, Florences simbols – Santa Maria del Fiore katedrāle un baptistērijs. Pēc ekskursijas brīvais laiks, lai apskatītu kādu no muzejiem, ieturētu maltīti vai ari iepirktos izslavētajā Florences tirgū. Atgriešanās viesnīcā.
* Brauciens par papildsamaksu.** ekskursija par papildsamaksu.

5. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai arī piedāvājam doties braucienā uz Asīzi un Perudžu.* Asīzes vārds saistās ar Sv. Francisku un Sv. Klāru. Pilsēta ir izvietojusies kalna nogāzē, kas tai piešķir īpašu šarmu. Ģerānijām rotātās mājas un putojošu strūklaku šļakatas pilsētas laukumos. Asīzes centrā redzamas Minervas tempļa kolonnas, kas saglabājušās no Augusta laika romiešu tempļa. Sv. Franciska bazilikā var apskatīt slavenāko mākslinieku Džoto un Lorenceti gleznas. Šokolādes fabrikas “Perugina” apmeklējuma laikā atklāsim šokolādes ražošanas nianses un degustēsim slavenās itāļu šokolādes konfektes “Baci”. Perudža – viena no skaistākajām un iespaidīgākajām Itālijas pilsētām. Baznīcas, laukumi, senatnīgas celtnes un etrusku laika pilsētas aizsargmūris. Atgriešanās un nakts viesnīcā Rimini.
* Brauciens par papildsamaksu.

6. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Venēcijai. Venēcijā ir vieta ikvienam – gan cilvēkiem, kuriem patīk pastaigas, gan romantiskiem sapņotājiem, kuri dod priekšroku gondolām. Pilsētas apskate:** Frari baznīca, Lielais kanāls, Rialto tilts, San Marko laukums, Dodžu pils – tās ir vietas, ko daudzi ir sapņojuši ieraudzīt... Brīvais laiks līdz vēlam vakaram. Vakarā izbraucam uz Poliju. Nakts autobusā.
** ekskursija par papildsamaksu.

7. DIENA
Brauciens cauri Itālijai, Austrijai, Čehijai. Pēcpusdienā ierašanās Čenstohovā. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt poļu galveno svētvietu – Jasna Goras baziliku, pastaigāt pa pilsētu, iepirkties lielveikalā. Nakts viesnīcā Čenstohovā.

8. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis 2 zvaigžņu viesnīcās Polijas / Čehijas pierobežā un Čenstohovā ar brokastīm (2-vietīgi numuriņi ar ērtībām);
4 naktis 2 zvaigžņu viesnīcā Itālijā, Rimini ar kontinentālajām brokastīm (2-vietīgi numuriņi ar ērtībām).

Cenā neietilpst:
ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;
pārtikai nepieciešamā nauda;
veselības apdrošināšana papildus pakalpojumi un personiskie izdevumi.

Iespējamās piemaksas:
piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 20;
piemaksa par papildvietu autobusā EUR 160;
piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcās EUR 75.
Ja vēlaties 3-vietīgu izmitināšanu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Braucienu paketes cena, iegādājoties to pirms ceļojuma - 100 EUR:
Brauciens uz Sanmarīno
Brauciens uz Florenci
Ekskursija ar vietējo gidu Florencē
Brauciens uz Asīzi un Perudžu
Ekskursija ar vietējo gidu Venēcijā
!!! Ieejas biļetes ir par papildmaksu un braucienu cenā neietilpst!!!

Tour-7R


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme