TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Spānija - Bienvenido!/10 dienas/jūnijs-septembris/no 489 EUR


Spānija - Bienvenido! -  489 EUR

25.06-04.07.2018
13.09-22.09.2018
SPĀNIJĀ DZĪVOŠANA 3* VIESNĪCĀ "BLUE SEA MONTEVISTA HAWAI" LLORET DE MAR.
 


Spilgta saule, tirkīzzila jūra, smiltis un spāņu ģitāras skaņas liks Jūsu sirdij pukstēt straujāk. Vietējo ēdienu daudzveidība, sangrias glāze un straujā flamenko deja apreibinās Jūsu prātu. Izbaudiet brīnišķīgas brīvdienas! Hola, España!

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA
Brokastis viesnīcā. Ceļš cauri Vācijai. Pietura Bambergā – senajā pilsētā Regnicas upes ielejā, kura atrodas uz septiņiem pakalniem. Bambergas doms ar “Noslēpumaino jātnieku”, rātsnams, baroka laika vecpilsēta un “dūmu alus” - “Rauchbier”. Ceļa turpinājums cauri Vācijai, Francijai. Nakts viesnīcā Francijā.

3. DIENA
Brokastis viesnīcā. Apmeklēsim krokodilu fermu, kur vairāk kā 8000 m² lielajā tropikārijā var redzēt ap 400 dažādu sugu krokodilus, lielos bruņurupučus kā arī eksotiskos augus. Vasarās krokodilus var vērot arī āra baseinos. Pievakarē ierašanās viesnīcā Kosta Bravas piekrastē.

4. DIENA
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras vai piedāvājam doties braucienā uz Barselonu.* Pilsētas apskate: “Sagrada Familia” katedrāle – nepārspējamais A. Gaudi arhitektūras šedevrs, skaistā gājēju iela “La Rambla” ar dižā jūrasbraucēja Kolumba pieminekli tās galā, Olimpiskais stadions, Spānijas laukums un Montžuika kalns, no kura paveras skaists skats uz pilsētu. Brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā.
* Brauciens par papildsamaksu.

5. DIENA
Brokastis viesnīcā. Iespēja atpūsties pie jūras vai doties braucienā uz Žironu un Figeresu.* Žirona ir otra nozīmīgākā Katalonijas pilsēta. Cauri pilsētai tek Onjaras upe, kura to sadala 2 daļās. Tā ir tipiska Katalonijas pilsēta ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājiņām upes krastmalā. Redzēsiet arī arābu pirtis, ebreju kvartālu un vecāko pilsētas baznīcu San Feliciu.
Figeresa ir slavenā gleznotāja Salvadora Dalī dzimtā pilsēta. Apmeklēsim Dalī muzeju – krāšņu, spilgtu, izdomas bagātu – tādu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Atceļš gar jūras piekrasti ar fotopauzēm. Atgriešanās viesnīcā.
* Brauciens par papildsamaksu.

6. DIENA
Brokastis viesnīcā. Iespēja atpūsties pie jūras vai doties braucienā uz Montseratas klosteri un Andoru.* Montserata – benediktiešu klosteris, kurš atrodas 725 m augstumā uz kalna terases. Katru gadu klosteri apmeklē 2.5 miljoni ticīgo no visas pasaules, lai lūgtu svētību Katalonijas aizgādnei – Melnajai Dievmātei, kurai piemīt brīnumdarītājas spējas.
Andora – pundurvalsts Pirenejos. Pastaiga pa valsts galvaspilsētu Andoru la Vella, kas no visām Eiropas galvaspilsētām atrodas visaugstāk kalnos. Laiks iepirkumiem Andorā. Vakarā atgriešanās viesnīcā.
* Brauciens par papildsamaksu.

7. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Spānijai, Francijai. Pievakarē ierašanās Kannās: Kruazetas krastmala ar eleganto “Carlton” viesnīcu, kinofestivālu pils, zvaigžņu aleja, rātsnams, tirdzniecības centri – Antībes iela un segtais Forvilas tirgus. Ceļš līdz Itālijai. Nakts viesnīcā San Remo apkaimē.

8. DIENA
Brokastis viesnīcā. Pundurvalsts Monako ir viena no mazākajām, bet arī pašām turīgākajām valstīm visā pasaulē. Monako prinča pils, katedrāle, okeanogrāfijas muzejs, slavenais kazino “Monte-Karlo”. Vakarā izbraukšana no Monako. Nakts autobusā.


9. DIENA
Laiks ceļā: Itālija, Austrija, Čehija. Nakts viesnīcā Čehijā.

10. DIENA
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Čehijai, Polijai, Lietuvai. Ļoti vēlu vakarā / naktī atgriešanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis 2-3 zvaigžņu viesnīcās Polijā un Čehijā ar brokastīm (2-vietīgi numuri ar ērtībām);
4 naktis 3 zvaigžņu viesnīcā "BLUE SEA MONTEVISTA HAWAI" Kosta Bravas piekrastē ar brokastīm (2-vietīgi numuri ar ērtībām);
1 nakts 2-3 zvaigžņu viesnīcā Francijā ar brokastīm (2-vietīgi numuri ar ērtībām);
1 nakts 2-3 zvaigžņu viesnīcā Itālijā ar brokastīm (2-vietīgi numuri ar ērtībām).

Cenā neietilpst:
ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;
pārtikai nepieciešamā nauda;
veselības apdrošināšana 
papildus pakalpojumi un personiskie izdevumi.

Iespējamās piemaksas:
piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 30;
piemaksa par papildvietu autobusā EUR 195;
piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcās EUR 130.
Ja vēlaties 3-vietīgu izmitināšanu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Braucienu paketes cena, iegādājoties to pirms ceļojuma - 75 EUR:
Brauciens uz Barselonu
Brauciens uz Žironu un Figeresu
Brauciens uz Montseratu un Andoru

Tour-7R


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme