TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Kualalumpura-Singapūra-pludmales atpūta Kota Kinabalu no 2599 EUR

Kualalumpura 2 naktis – Singapūra 3 naktis – pludmales atpūta Kota Kinabalu

27.11.2017-10.12.2017; 04.12.2017-17.12.2017;

15.01.2017-28.01.2018; 22.01.2017-04.02.2018; 29.01.2017-11.02.2018; 12.02.2018-25.02.2018; 19.02.2018-04.03.2018; 26.02.2018-11.03.2018; 05.03.2018-18.03.2018; 12.03.2018-25.03.2018; 19.03.2018-01.04.2018; 26.03.2018-08.04.2018

 

dzīvojot dievvietīgā numurā (1/2 DBL) - 2599 EUR
trešajam numurā (1/3 TRPL) - 2529 EUR
dzīvojot vienvietīgā numurā (SNGL) - 4799 EUR
Piemaksa par bērnu no 2 līdz 12 gadiem, dzīvojot ar diviem pieaugušajiem (par papildgultu) - 2329 EUR

Piemaksa par 1 cilvēku Shangri-La's Rasa Ria Resort Hotel 5*/ Deluxe room

dzīvojot dievvietīgā numurā (1/2 DBL) – 500EUR 

trešajam numurā (1/3 TRPL) – 380EUR

dzīvojot vienvietīgā numurā (SNGL) – 870EUR

Piemaksa par bērnu no 2 līdz 12 gadiem, dzīvojot ar diviem pieaugušajiem (par papildgultu) – 340EUR

1.diena Lidojums Rīga-Stambula 13:05-16:15.

2. diena  Izlidošana no Stambulas plkst. 01:05. Ierašanās Kualalumpuras lidostā plkst. 17:25. Pasu un muitas kontrole. Transfērs uz viesnīcu Renaissance 4* vai līdzīga līmeņa. 

3 diena Brokastis. Tiek iekļauta Kualalumpuras apskates ekskursija (ilgums ~3 stundas). Kualalumpura – kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno, gan mūsdienu arhitektūru. Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu. Brīvais laiks pilsētā.

4. diena Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Singapūru. Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Singapūrā Ford Canning Longe 3* vai līdzīga līmeņa. Brīvais laiks.

5. diena Brokastis. Tiek iekļauta Singapūras pilsētas apskates ekskursija (ilgums ~3.5 stundas). Pilsētas apskates ekskursijas laikā par Singapūru uzzināsiet it visu – gan par salu, par valsti un pilsētu, tās pagātni un tagadni.  Dosimies uz koloniālo Singapūras sirdi – redzēsiet vēsturisko Padangas laukumu, parlamentu un Augstāko tiesu – pagājušā gadsimta sākuma arhitektūras pieminekļus, arī veco karalienes Viktorijas teātri, svētā Andreja katedrāli un pašu vecāko Raffles viesnīcu. Uzzināsiet daudz interesanta par valsts rašanās vēsturi, iepazīsiet leģendāro Singapūras simbolu – Merlionu. Caurbraucot Singapūras biznesa centru, redzēsiet 20. gadsimta beigu un 21. gadsimta sākuma arhitektūras šedevrus – koncertzāli “Esplanāde”, “Raffles Place” debesskrāpjus un neatkārtojamo “Marina Bay Sands” kompleksu. Nonākot China Town, pārliecināsieties par to, cik daudzveidīga ir Singapūra. Varēsiet baudīt ķīniešu kultūras atmosfēru, krāsainos divu un trīs stāvu namiņus, apmeklēsiet vienu no senākajiem tempļiem. Jūs pārsteigs neticamā krāsu daudzveidība, dažādu dievu statujas, kas ieskauj visu tempļa teritoriju. Neparastais laika un tautu savijums atšķir China Town no citiem Singapūras nostūriem. Pēc tam dosieties uz pusdārgakmeņu rūpnīcu, kur ne tikai redzēsiet unikālu, ar rokām darinātu pusdārgakmeņu gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet, kā šīs gleznas tiek radītas. Tūres turpinājumā – Botāniskā dārza apmeklējums, kur Jūs apburs dabiskais tropisko augu un ekvatoriālās floras skaistums. Apmeklēsiet orhideju dārzu un redzēsiet lielisko kolekciju, kurā atpazīsiet Singapūras nacionālo ziedu un varēsiet iegādāties nacionālos suvenīrus un dāvanas saviem radiniekiem un draugiem. Tūre noslēgsies Orchard Road, pilsētas centrālajā iepirkšanās un izklaižu ielā. Te varēsiet veikt nepieciešamos pirkumus, jo Singapūra ne velti tiek uzskatīta par pircēju paradīzi. Nakts viesnīcā.

6. diena Brokastis. Brīvais laiks. 

Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):

- Putnu parks (Bird Park), plkst.08:30, ilgums 3.5 stundas, ~ 100 EUR/pers.

Vairāku kilometru garumā izvietots viens no skaistākajiem parkiem pasaulē – Putnu parks. Parks ir kļuvis par mājvietu  600 sugu 8000 putniem no visas mūsu planētas. Pie parka ieejas Jūs satiksiet 1001 flamingo! Katru gadu vairāk nekā miljons tūristu apmeklē Putnu parku, kas ne velti tiek uzskatīts par labāko visā Āzijā. Redzēsiet vairāk nekā 100 sugu dienvidaustrumu Āzijas putnu sugas, kuri te dzīvo savā dabiskajā vidē. Nākamie paviljoni iepazīstinās ar dažādām mūsu planētas putnu sugām. “Pingvīnu parāde” – mākslīgo dīķu, klinšu un akmeņu paviljons, kas ir dabiska vide vairāk nekā diviem simtiem pingvīnu, tai skaitā Macaroni un majestātiskajiem Karaliskajiem pingvīniem. Neticamo nokrāsu “Runājošie papagaiļi” ar prieku veltīs laiku ikvienam, kurš vēlēsies ar tiem pačalot – tas sagādās patīkamus mirkļus katram, neatkarīgi no vecuma. Varbūt tieši Jūs iemācīsiet papagailim runāt jūsu valodā? “Ūdenskrituma paviljons”, kurā ir neparasti augsti griesti, plašas alejas un pasaulē augstākais mākslīgais ūdenskritums, piedāvās lielisku iespēju vērot brīvi lidojošus Āzijas, Āfrikas un Dienvidamerikas putnus, kurus varēsiet pat pabarot. “Tumsas pasaule”, kas tika atvērta 1982. gadā, bija pirmais nakts putnu paviljons Āzijā. Tas ir aprīkots ar īpašu apgaismes sistēmu – dienas gaišajā laikā paviljonā valda nakts, bet, kad realitātē pienāk tumšais laiks, šeit uzaust rīts. Te ir pārstāvēti sešu pasaules reģionu nakts putni – no tundras sniega pūces līdz dzeltenajai zivju pūcei no mangrovju audzēm. “Tukāni un degunragputni” – viena no pasaulē bagātākajām aziātisko degunragputnu un Dienvidamerikas tukānu kolekcijām. Redzēsiet milzīgus, augstus krātiņus, kuri kļuvuši par mājām šiem neparastajiem, graciozajiem un skaistajiem putniem. “Dienvidaustrumāzijas putni” – šajā pasaules reģionā dzīvo vairāk nekā 1000 tropisko putnu sugu, bet Singapūras putnu parkā redzēsiet 260 no tām. Tā ir pasaulē lielākā putnu kolekcija! Tieši šeit redzēsiet retus un eksotiskus putnus, kas dzīvo dabiskajā vidē – džungļos ar īstiem tropiskajiem lietiem un mitruma līmeni. “Paradīzes putni” – paši skaistākie un košākie putni uz planētas! Singapūras putnu parkā mīt 5 sugas no 43 pasaulē esošajām. “Džungļu dārgumu” paviljons – te tuvumā varēsiet aplūkot visdažādāko krāsu putnus no tropiskajiem Dienvidamerikas mežiem. Kolibri – šī paviljona galvenais putns.

- Zoodārzs (Zoo), plkst.08:30, ilgums 3.5 stundas, ~ 145 EUR/pers. 

Singapūras zoodārzs celts pēc “atvērtā zoodārza” principa – te nav sētas, krātiņi vai restes. Taču neraizējaties – Jūs nekļūsiet par pusdienām kādam plēsējam vai citam zoodārza iemītniekam! Dabīgās barjeras – grāvji ar ūdeni, dziļas rāvas, sausie zari un baļķi rada apmeklētājiem pilnīgi drošus apstākļus. Tādi voljēri ir maksimāli pielāgoti dzīvnieku dabiskajai videi, kas ir labi ne tikai tiem, bet arī zoodārza viesiem – viņi var vērot dzīvniekos to dabiskajā vidē. Biežie vingrinājumi attīsta dzīvniekus, neļauj tiem garlaikoties un vienlaikus palīdz tiem neatradināties no dabiskajiem instinktiem. Piemēram, orangutāniem un Malaizijas saules lāčiem ir labi jāpacenšas pirms savas piena vai medus porcijas saņemšanas, kas tiek iekarinātas īpašās barotavās. Bez tā, ka nākas krietni palēkāt, lai to aizsniegtu, vēl ir labi jāpiepūlas, lai to atvērtu. Lai iegūtu gardos Austrālijas makadāmijas riekstus, orangutāniem un šimpanzēm nākas tam veltīt pat pāris stundas. Lai salauztu cieto rieksta čaulu, jābūt īpaši apķērīgam un šim nolūkam pat jāizmanto akmeņi. Lai polārlāči saņemtu savu dienišķo dzīvo pusdienu zivi, tiem nākas labi papeldēt. Vai, piemēram, cits tehnisks risinājums – maināma reljefa barjeras un voljēri, kas tādā veida rada dzīvniekos interesi par ikdienas dzīvi – aiziet un palūkot, kas jauns.

Ekspozīcija “Trauslais mežs” dāvās Jums ceļojumu tropiskajā mežā, kur daudz lidojošu tauriņu, meža rasa, ūdenskrituma skaņas, vareni koki, trauslas papardes un plaša dzīvnieku daudzveidība – zeltgalvainie, asiem nagiem apveltītie pērtiķīši, peļu brieži, baltie un melnie lemuri, spilgti papagaiļi, sliņķi, augļēdājsikspārņi – padarīs Jūsu pastaigu par neparastu piedzīvojumu. Dodieties arī uz citām dzīvniekiem veltītām ekspozīcijām, ko piedāvā zoodārzs – “Pastaiga koku galotnēs”, “Mežonīgā Āfrika”, “Zemūdens pasaules dzīvnieki”, “Primāti”, “Lielā rifa ieleja”, “Reptiļu dārzs”, “Kaķu saime”.

- Nakts safari (Night Safari), plkst. 18:30; ilgums 3,5 stundas; ~ 160 EUR/pers.

Atstājiet pilsētas troksni aiz muguras un pievienojieties mūsu ekskursijai uz neparastu un mežonīgu vietu. Singapūras nakts safari – tas ir pasaulē pirmais parks, kurš īpaši radīts dzīvnieku vērošanai naktī. Četrdesmit hektāru plašajā, kuplajā mežā izvietotais Nakts safari tā baudītājiem piedāvā unikālu iespēju izpētīt rezervātu naktī, tropiskajos džungļos. Caur smalku gaismas staru safari viesi varēs redzēt 100 dažādu sugu vairāk nekā 1000 nakts dzīvniekus to dabiskajā vidē. Pēdējo divu gadu laikā Nakts safari apmeklējuši 1.5 miljoni cilvēku. Nakts safari unikalitāte slēpjas ģeogrāfiskās ainavas un speciāli izveidotā atvērtā rezervāta principa kombinācijā., ar minimālu barjeru skaitu, kas nodalītu apmeklētājus no mežonīgajiem dzīvniekiem. Maigā gaisma, kas tiek izmantota rezervāta izgaismošanai, ir nedaudz spožāka par mēnessgaismu, lai apmeklētāji varētu vērot dzīvniekus, tos netraucējot. Safari celtniecības laikā tika pieliktas maksimālas pūles, lai nesabojātu esošo augu valsti. 45 minūšu brauciens tramvajā ļaus jums piedzīvot aizraujošu ceļojumu pa trijiem mūsu planētas kontinentiem – Āziju, Āfriku un Dienvidameriku. Tramvajs dosies ceļā no pirmās stacijas un Jūs nonāksiet Himalaju kalnu pievārtē, tālāk ainava pilnīgi mainīsies un nokļūsiet Nepālas upes ielejā, vēlāk – Indijas subkontinentā, Ekvatoriālajā Āfrikā, Indo-Malaizijas reģionā, Āzijas piekrastes mežos, Dienvidamerikas pampās, Birmas kalnu nogāzēs… Liels daudzums unikālu dzīvnieku, kurus redzēsiet – zeltainais šakālis, svītrainā hiēna, Malajas tapīrs, sarkanais suns, kapibara, babirusa, pundurbifelis un daudzi citi.  Bet, ja grasāties aplūkot dzīvniekus no pavisam tuva attāluma, dodieties pa īpašām tropisko džungļu takām. Singapūras zoodārzs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem pasaulē. Dabiskās ūdens barjeras, klintis un daudzie augi atdala dzīvniekus no apmeklētājiem, tādā veidā radot mežonīgās dabas iespaidus. Te var redzēt vairāk nekā 2000 dažādu sugu dzīvniekus. Daudzi no tiem pasaulē ir uz izzušanas robežas – piemēram, Malajas tīģeris, zelta tamarīni, gepardi un jūras lauvas atraduši šajā zoodārzā drošu patvērumu. Singapūras zoodārzs ir visā pasaulē zināms un slavēts par pareizu dzīvnieku uzturēšanu, tagad piedāvā jaunu programmu – “Ceļojums mežonīgajā dabā”.

- Botāniskais dārzs (Garden Bay the Bay), plkst. 18:30; ilgums 3,5 stundas; ~175 EUR/pers.

Šis superparks tiek uzskatīts par vairāk nekā ceturtdaļmiljonu augu sugu mājām – tas atrodas tieši pilsētas centrā, Marina Bay rajonā un aizņem apmēram 101 hektāru zemes. Te sastopami visu kontinentu, izņemot Antarktīdas, augi. Bez parkiem dārzā izvietoti arī divi iekštelpu biomi – “Ziedu doms” (Flower Dome) un “Mākoņu mežs” (Cloud Forest Dome), kur dažādās to zonās ir dažādi klimatiskie apstākļi, kas ļauj apmeklētājiem parādīt vairāk nekā 220 000 pārsteidzošu augu veidus no visiem planētas kontinentiem. Apmeklēsiet “ziedu kupolu” – mūžīgā pavasara pasauli, kurā pastāvīgi zied unikāli augi! Šajā oranžērijā tiek imitēts aukstais, sausais Vidusjūras rajona klimats un mērenais Dienvidāfrikas un Kalifornijas subtropu klimats. Paklaiņojiet caur simtgadīgiem olīvkokiem, gigantiskām dateļpalmām un neparastiem baobabiem. Baudiet neticamo “ziedu lauka” aromātu, kur ziedi, izstādīti atbilstoši gadalaikiem, simbolizē dažādus svētkus un festivālus. Galvenais dārza apskates objekts ir fantastiskās konstrukcijas – “superkoki”, kas ir 25 līdz 50 metru augsti, ar integrētiem saules paneļiem. Katrs “superkoks” ir vertikāls botāniskais dārzs, kur var redzēt tropiskos vīteņaugus, papardes, bromēlijas. Šiem kokiem nav nekā kopīga ar to īstajiem “vārdabrāļiem”, tomēr tie pilda tikpat nozīmīgas funkcijas. “Superkoki” ne tikai ārēji izskatās ļoti oriģināli un piesaista tūristu, arī pašu Singapūras iedzīvotāju uzmanību, bet arī uzkrāj saules enerģiju, savāc lietus ūdeņus un aiztur vēju, kas varētu iznīcināt daudzus parka augus. Pastaigāsieties pa gaisa tiltu, kas uzstādīts starp “superkokiem” 22 metru augstumā. Jums pavērsies skats uz visu botānisko dārzu, pilsētu un slaveno “Marina Bay Sands” viesnīcu. Dienā “superkoku” kroņi rada ēnu visam dārzam, bet vakarā atdzīvojas fantastiskā gaismu un mūzikas šovā, kuru varēsiet baudīt.

- Sentosa sala saulrietā (Sentosa at Sunset), plkst. 16:30; ilgums 4 stundas; ~ 180 EUR/pers.

Grūti iedomāties, ka kādreiz Sentosa bija parasts zvejnieku ciematiņš. Tagad tā ir populāra izklaides un atpūta vieta. Sentosa sala ir savienota ar Singapūru ar virvju ceļu, pa kuru dosimies ceļojumā pa pasakaino salu, kur Jums brīnišķīga iespēja redzēt pilsētas panorāmu, pasaulē zināmo kruīzu centru, jauno Resort World Sentosa, kā arī pludmales un Singapūrai piederošās dienvidu salas. Tālāk apmeklēsim pasaulē lielāko okeanāriju –“S.E.A. Aquarium”, kurā ir vairāk nekā 45 miljoni litru ūdens un kurš kļuvis par mājām vairāk nekā 800 jūras faunas sugām. Apmeklētājus aicina doties aizraujošā zemūdens Odisejā no Dienvidaustrumu Āzijas līdz Persijas līcim, bet pati interesantākā zona – atvērtais okeāns. Aizraujošajā zemūdens ceļojumā viesus gaida iepazīšanās ar milzu rajām, gigantiskām āmurhaizivīm, delfīniem un citiem jūras iemītniekiem. “S.E.A. Aquarium” centrā ir pasaulē lielākais apskates panelis, kas, neapšaubāmi, pārsteidz pat visbagātāko iztēli. Panelis ir 36 metru plats un 8.3 metru augsts. “Okeāna kupols” sajūsminās visus viesus, kā arī, pateicoties savam iespaidīgajiem izmēriem, ļaus viesiem izjust asas izjūtas, kad gigantiskās zivis un zīdītāji peldēs tieši virs galvām. Nav labāka veida, kā noslēgt tūri Sentosas salā, apmeklējot iespaidīgo lāzeršovu “Wings of Time”, kas notiek tieši jūras krastā, rietošās saules staros. Šova laikā Jums būs iespēja baudīt apburošus efektus ūdens, lāzera un uguns saspēlē ar mūziku un satriecošo panorāmas skatu. Šis lieliskais skats radīts jaunākās augstās tehnoloģijas un izgudrojumiem savienojoties ar pirotehniku, lāzera hologrāfiju, īpašu datorgrafiku, satriecošiem uguns un ūdens efektiem, valdzinošu mūziku. Neaizmirstami iespaidi pēc redzētā šova Jums atmiņā paliks vēl ilgi, kad jau būsiet pametuši pasakaino Sentosas salu. Dodoties prom no salas, brauksim pa vienīgo tiltu, kas savieno divas salas – Sentosu un Singapūru!

7. diena Brokastis. Brīvais laiks. Izrakstīšanās no numuriem līdz plkst.12:00. Brīvais laiks vai ekskursijas. Transfērs uz lidostu. Lidojums Singapūra - Kota Kinabalu. Tikšanās ar krievu valodā runājošu pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Nexus Hotel 4*/.

8. diena Brokastis. Tiek iekļauta Kota Kinabalu apskates ekskursija – Šī tūre ļaus iepazīt Sabahas štata galvaspilsētu – Kota Kinabalu, “vārtus” Sabahas štatā un tās galvaspilsētā, salīdzinoši jaunajā pilsētā, jo sākotnējā tika iznīcināta Otrā pasaules kara laikā. Tikai 1967. gadā pilsētu uzcēla no jauna, pilnībā izmainot iepriekšējo apbūvi un izvietojot ielas vienādos, paralēlos kvadrātos un perpendikulāri krasta līnijai. Nav pārsteigums, ka šobrīd Kota Kinabalu ir sava veida visu iespējamo kultūru sintēze – Malajas, eiropiešu un ķīniešu. Te plecu pie pleca ar augstceltnēm un jauniem tirdzniecības centriem var redzēt senas ķīniešu bodītes un tradicionālos tirgus plačus. Pagātnē pilsētai bija vēl viens vārds – Singaha-Mata, kas nozīmē “kur rāda skatiens”.

9.-12. diena Brokastis. Brīvais laiks, atpūta pie jūras.

Piedāvājam doties ekskursijās (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):

Nacionālais Kinabalu parks un karstie avoti ~ 76 EUR/pers.:  

Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā. Pastaiga pa tropu takām ar cikāžu dziesmām un pašiem senākajiem augiem un mežiem pasaulē, orhidejām un taureņiem – to visu var redzēt Kinabalu parkā. Kinabalu parka lepnums ir 4500 augu daudzveidības, ieskaitot 1500 orhideju sugas, no kurām 77 aug vienīgi Kinabalu. Parkā dzīvo arī 289 putnu daudzveidības, 290 dažādu sugu tauriņi un vairāk nekā 100 dzīvnieku sugas. Maršruts vedīs caur daudziem ciematiņiem. Īsa pietura Nabalu pilsētiņā, kur varēsiet izstaigāt vietējās tirgus teltis, kas piedāvā augļus, dārzeņus un amatniecības izstrādājumus. Pēc pusdienām (iekļautas ekskursijas cenā) apmeklēsiet vēl vienu interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem. Te ir japāņu pirtis, kurās apmeklētāji var izbaudīt uzmundrinošo sērūdeni, kas stimulē visas organisma funkcijas. Bet pastaiga pa nokareno tiltu Jums paliks atmiņā uz visu mūžu. Pēc pastaigas pa tiltiem varēsiet atveldzēties 10 metru augstajā ūdenskritumā. Ja Jums paveiksies, varēsiet redzēt raflēziju – pasaulē lielāku ziedu, kura diametrs var sasniegt pat vienu metru.

Garama – snuķa pērtiķu un jāņtārpiņu meklējumos ~ 81 EUR/pers.:

Šīs brīnišķīgās ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu. Brauciens uz norādīto vietu no Kota Kinabalu aizņems apmēram 2 stundas. Galvenais šī brauciena moments – protams, snuķu pērtiķu vērošana to dabiskajā vidē! Pērtiķu dīvainās uzvedības vērošana to dabiskajos apstākļos, mangrovju kokos – patiešām rada neaizmirstamus iespaidus. Bez snuķu pērtiķiem te varēsiet redzēt arī dažādus putnus, parastos makakus, kas pulcējas lielās grupās, bifeļus, bet, ja paveiksies – krokodilus upes krastā. Pēc brīnišķīgajām Malajas vakariņām, pasniegtām zviedru galda stilā, mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana pirms došanās prom no šīs lieliskās vietas!

Kota Kinabalu apskates ekskursija + Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 72 EUR/pers.:

Kota Kinabalu apskates ekskursija. Turpinājumā – zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā.

Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 47 EUR/pers.:

Zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu.

Etniskais Mari-Mari ciemats ~59 EUR/pers.:

Ciemats atrodas apmēram 25 minūšu braucienā no Kota Kinabalu. Etniskā Mari-Mari ciematiņa apmeklējums, kurā uzceltas piecsimt lielāko etnisko Sabahas reģiona grupu māju kopijas. Jums tiek dota unikāla iespēja iepazīt vietējo aborigēnu paražas un tradīcijas. Varēsiet piedalīties ēdiena gatavošanā, izmēģināt šaušanu no skrošu ieročiem, nobaudīt rīsu vīnu un vietējos ēdienus, kā arī piedalīties priekšnesumā. Tūres cenā iekļautas pusdienas, launags un vakariņas.

13. diena. Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Aviolidojums KotaKinabalu-Kualalumpura, lidojums Kualalumpura - Stambula 23:45-06:20. (tiek piedāvāta iespēja no plkst 08:00 līdz plkst.11:00 doties pilsētas apskates ekskursijā pa Stambulu).

 

14. diena Izlidošana no Stambulas plkst. 15:35, ierašanās Rīgā plkst. 17:35.

 

Cenā ietilpst:
- Pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines); Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā; Nododamā bagāža 23kg.; rokas bagāža 8 kg.  
- Vietējais pārlidojums Kualalumpura – Singapūra – Kotakinabalu – Kualalumpura; Nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg.
- Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
- Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU /EN valodās
- Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm Kualalumpurā 2 naktis; Singapūrā 3 naktis; Borneo (Kotakinabalu) – 6 naktis

- Minētās programmā apskates ekskursijas Kualalumpurā – Singapūrā - Kotakinabalu

Cenā neietilpst:
- Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem 55 EUR, noformēšana aizņems ~10 darbdienas

- Singapūras vīza Latvijas nepilsoņiem 110 EUR, noformēšana aizņems ~25 darbdienas

Vīzas saņemšanai nepieciešama pase ar vismaz trīs tukšām lappusēm, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, maksātspējas apliecinājuma dokuments (izraksts no bankas konta angļu valodā), izziņa no darba vietas angļu valodā, 4 foto 3,5x4,5 un aizpildīta anketa              
- Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.
 

Mēs informējam, ka no 2017. gada 1. septembra stājies spēkā likums par tūrisma nodokļa ieviešanu visās Malaizijas viesnīcās. Tūrisma nodoklis tiks iekasēts izbraukšanas dienā, vietējā valūtā (Malaizijas ringits).
Nodokļa kopējā summa nav atkarīga no viesnīcas kategorijas un ir: 10 000 MY / par istabu, par nakti (~ USD 2,38);

*Firma patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme