TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 26522650
+371 28663933
latviešu
русский
Indonēzija

Informācija

Valsts, kas izvietojusies uz vairāk kā 13 tūkstošiem lielu un mazu salu, līdzinās daudzkrāsainam kaleidoskopam. Tas ir viens no pasaulē vulkāniskākajiem un seismiski aktīvākajiem reģioniem. No vairāk nekā 400 Indonēzijas vulkāniem, par aktīviem tiek uzskatīti 128.

 

Populārākie apskates objekti: “Monas” valsts piemineklis, Parlamenta ēka Džakartā, Satria Mandala muzejs – centrālais brunņoto spēku muzejs, Orhideju dārzi, Ragunan zooloģiskais dārzs, Indonēzijas miniatūru parks, Portugāļu baznīca, Jayla Ancol – atpūtas parks, Denpasar –Bali galvaspilsēta, Nusa Dua kūrortpilsēta, Batuan - vecs un slavens mākslas centrs, Siak Sultāna parks Riau, Kerumutan dabas rezervāts, Jūras dārzi, Panjang un Nala pludmale Bengkulu, Baiturrahman lielā mošeja Aceh, Negeri muzejs, Gunung Leuser nacionālais parks, Ziloņu mācību centrs Lampung.


Papildus informācija

Ir ieteicams (bet nav obligāti) vakcinēties pret dzelteno drudzi un hepatītu A un B.

Iebraukšanai Indonēzijā vīzas ir nepieciešamas gan LR pilsoņiem, gan nepilsoņiem. LR pilsoņi vīzu var saņemt arī uz robežas, samaksājot 25USD (LR nepilsoņi noformē to pirms aizbraukšanas - noformēšanas laiks 14 darba dienas - 60 LVL). Ieceļošanas vīza ir derīga 30 dienas. Pase: * Derīguma termiņam jābūt ne mazāk kā 6 mēneši (pēc atgriešanās dienas no ceļojuma); * Brīva lapaspuse vīzai.

Indonēziešu (bahasa indonesia). Tūrisma zonās Jūs sapratīs arī angļu un vācu valodās.

Lielākā daļa iedzīvotāju ir musulmaņi. No citām reliģijām visizplatītākās ir kristietība, hinduisms un budisms. Tradicionālās reliģijas tiek praktizētas tikai dažos atsevišķos reģionos.

Spriekums tīklā 220 V.

1. janvāris, 10, 25, 31 maijs, 9 un 17 augusts, 20 un 25 decembris, kā aŗi dažādo konfesiju reliģiskie svētki.

Saulains laiks ir praktiski visu gadu. Gada vidējā gaisa temperatūra +27 С, ūdens temperatūra reti nokrīt zem +27 С.

Indonēzija ir slavena ar mūziku un dejošānu. Tradicionālais mūzikas instruments, ko spēlē Indonēzijas muzikanti, ir gamelans. Dejotāji bieži valkā izrotātasgalvassegas. Mūzika, dejas un drāma ir apvienotas ēnu leļļu izrādē, kuru dēvē par vajangu. Dekoratīvajā mākslā nozīmīga loma ir bātikai, tradicionālai audumu krāsošanas metodei.

Balī sala - tā ir īsta austrumu eksotika: džungļi, baltas smilšu pludmales, kalni dūmakā klāj tropu meži. Daudz interesantu un aizraujošu vietu, kas spēj piesaistīt pat visprasīgākos tūristus.PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme