TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 26522650
+371 28663933
latviešu
русский
Dominikānas Republika

Informācija

Dominikānas Republika ir mūžīgās vasaras zeme. Pēc būtības tur nav citu gadalaiku, lai arī kā fomāli nesauktu sezonas. Atpūta Dominikānas Republikā - tā ir lieliska, dažādu veidu  all inclusive viesnīcu izvēle ar plašām un lieliski iekārtotām teritorījām, platām un sniegbaltām pludmalēm. Pats populārākais Dominikānas Republikas kūrorts ir Punta Cana, kur atpūšas tūristi no visas pasaules. Šis kūrorts ir ar likumu aizsargāts pret celtniecību, kas var kaitēt skaistajai dabai. Viesnīcas pārsvarā ir divu- trīs stāvu bungalo, kuri harmoniski iekļaujas lieliskajā kūrorta ainavā. Šeit ir radīti lieliski apstākļi burusporta, sērfinga un zemūdens peldēšanas mīļotājiem.


Papildus informācija

Nav īpašu prasību ceļotājiem attiecībā uz vakcināciju, tomēr vakcinācija pret dzelteno drudzi un malāriju ir ieteicama visiem ceļotājiem.

LR pilsoņiem un nepilsoņiem vīza nav nepieciešama (uzturēšanas laikā līdz 21 dienai).

Valsts valoda ir spāņu, uz robežas ar Haiti ir saglabājusies franču valodas ietekme, kalnu reģionos, kur kādreiz ir imigrējuši vergi no ASV dienvidu štatiem, sarunājas angļu valodā, piemēram San Pedro de Macoris un Samanā.

Lielākā daļa Dominikānas iedzīvotāju, kuri strādā tūrisma biznesā runā angļu, vācu vai itāļu valodās.
95% katoļi

Spriegums tīklā 110 V, ir nepieciešams adapteris rozetēm.

1., 6., 21., 26. janvāris, 27. februāris, 15. aprīlis, 1. maijs, 16. jūlijs, 16. augusts, 24. septembris, 12., 24. oktobris, 1. novembris, 25 decembris.

Mēreni tropiskais, lietus sezona ilgst no pavasara beigām līdz rudens sākumam, kad ir iespējami bieži, bet īslaicīgi nokrišņi. Pats karstākais mēnesis ir augusts. Pārējos mēnešos sauss, silts un saulains laiks.
Vidējā gaisa temperatūra no janvāra līdz maijam ir ap +24°С, no jūnija līdz decembrim ap +26-27°С, izņemot augustu, kad ir +29°С. Ūdens temperatūra ziemā +26-27°С, vasarā +29-31°С. Labvēlīgākais laiks Dominikānas apmeklējumam ir periods no decembra līdz aprīlim.PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme