TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Maskavas zvanu skaņas!

Description

Maskavas zvanu skaņas!

Pirmssvētku Maskava ir lieliska- jautra, krāšņa, neparasta. Teātra izrādes un ledus balets, gaismas instalācijas un uguņošana. Jāpērk: Orenburgas un Pavlovo - Posadas lakatus, lādītes, svētku suvenīrus. Jāpagaršo “tautas”iecienītos gardumus: ceptus kastaņus, ingvera cepumus, kūciņas, pankūkas ar ikriem, pončikus, Vīnes vafeles. Jāpastaigā pa Sarkano laukumu, jāapmeklē Aleksandra dārzu (Александровский сад), TSSI (ВДНХ), Novodevičij (Новодевичий) klosteri, Jekaterinas II rezidenci, Kolomensku. Svinīgas vakariņās un teātra izrādes apmeklējums bagātinās svinīgo atmosfēru.

5 dienas Maskavā 21. - 25.12.2019.


21.12. «Zeltīto kupolu Maskava...»
Izbraukšana no Rīgas 00:00. 10:00 satikšanās ar gidu Maskavā. Pilsētas apskates ekskursija. Lielpilsētas galvenās ielas un laukumi, Maskavas upes krastmala ar skatu uz Kremli, Kristus Glābēja dievnams (Храма Христа Спасителя), Zvirbuļu kalni (Воробьевые горы), MVU (МГУ), Novodevičij klosteris ( Новодевичий монастырь) (apskate no āras), Triumfa arka, Poklonnaja (Поклонная) (4h). Plkst. 13:00 pusdienas kādā no pilsētas kafejnīcā. 14:00 programmas beigas. Iekārtošanās viesnīcā, standarta kategorijas numuros. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
22.12. «Sarkanais laukums...»
08:00 brokastis viesnīcā. Plkst. 09:00 Izbraukšana uz ekskursiju programmu “Pastaiga pa Sarkano laukumu un Aleksandra dārzu” (1,5h). Sarkanais laukums, Aleksandra (Александровский) dārzs, Iverskiji vārti, Kazaņas baznīca, GUMa ēka. Ekskursija pa Kremļa teritoriju ar viena dievnama apmeklējumu (1,5h) Ivana Lielā zvanu tornis,”Ccars”- zvans, “Cars” lielgabals. Katedrāles laukums- Uspenskaja( Успенский), Blagovesešenskaja (Благовещенский), Arhangeļskaja (Архангельский) katedrāļes; 14:00 pusdienas pilsētas kafejnīcā. 15:00 programmas beigas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
 
23.12. «Ieskats Krievijas valsts vēsturē...»
08:00 brokastis viesnīcā. 08:45 izbraukšana uz ekskursiju. PLkst. 10:00 Ekskursija pa Kolomenskas teritoriju о «Valdnieku sēta» (Государева двора)(1h). Apskates ekskursijā pa cara Alekseja Mihailoviča sētas teritoriju iepazīsimies ar ХVI – ХIX gs. Arhitektūras pieminekļu vēsturi: Spasskiji vorota (Спасскии ворота), Kazaņas Dievmātes ikonas baznīca, Priekšējo vārtu komplekss, Kunga debesbraukšanas (Вознесения Господня) baznīca- UNESKO piemineklis, Svētā Georgija uzvarētāja (Святого Георгия Победоносца) baznīca, ūdens tornis, 1825.gada paviljons. Alekseja Mihailoviča veidotā pils. 12:00 Ekskursija «Kolomenckas pils svinīgās palātas un privātās telpas» (1h). Ekskursijas laikā uzzināsim cara Alekseja Mihailoviča pils tapšānas vēsturi, aplūkosim parādes zāles un valdnieka privātās telpas, uzzināsim kā šajā pilī laiku pavadīja monarhu ģimene. PLkst.13:30 pusdienas pilsētas kafejnīca. 14:30 Pārbrauciens uz Caricinu. 15:30 ekskursija: «Teritorijas pils daļa un Lielā pils” (1,5h). Iepazīsieties ar Jekaterinas II noslēpumainās rezidences celtniecības vēsturi un arhitektūras īpatnībām, aplūkosiet Lielāš pils parādes zāļes. 17:00 programmas beigas. Atgriešanās Maskavā. Nakts viesnīcā.
 
24.12. «Iespējams arī neiespējamais»
08:00 brokastis viesnīcā. 09:00 izbraukšana uz ekskursiju. 10:00 TSSI (ВДНХ) apskates ekskursija. Unikālajā arhitektūras- parka kompleksā izvietoti 49 pieminekļi, 45 no tiem ir federālas nozīmes. Ieskaidīgie Tautas sasniegumu izstādes (TSSI) paviljoni ir kļuvuši par nozīmīgiem valsts mēroga arhitektūras skolas simboliem- padomju ampīrs, neoklasicisms un modernisms. Kad un kādam mērķim šī izstāde tika veidota? Kas bijas PSRS galvenās izstādes veidotaji un arhitekti? Kas šeit notika Lielā Tēvijas kara laika? Pieredzes bagātie gidi sniegs atbildes gan uz šiem, gan uz daudziem citiem jautājumiem,kas saistīti ar “padomju Versaļas” arhitektūru un ainavas dizainu. 12:30 pusdienas pilsētas kafejnīcā. Izbraukšana uz viesnīcu un došanāš uz svētku vakariņām.
Vakara izbrauciens pa Maskavas upi ar ekskursiju kuģīti Redisson (2h). Upes kruīza liakā būs baudāmi lieliski skati uz pilsētas apskates objektiem: Zarjaadje «Зарядье» parks, Maskavas Kremlis, Svētīga Vasīlija bazilika (Собор Василия Блаженного), Kristus Glābēja Dievnamu (Храм Христа Спасителя), Pētera pieminekli u.c. Kuģis ar plašu zāli un panorāmas logiem ir vieta, no kuras Maskava ir redzama no cita skatu pankta. Starptautiskās virtuves ēdieni un bagātīgais bāra piedāvājums padarīs ekskursiju par interesantu notikumu.
Vakariņās uz kuģa tiks piedāvāti : salāti (pēc izvēles), siltais ēdiens (pēc izvēles), maize, deserts (pēc izvēles) tēja, vīna glāze (150ml) – vakariņu cena 35EUR.
 
25.12. «Priecīgus Ziemassvētkus!»
Brokastis viesnīcā. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz plkst. 12:00. Brīvais laiks. Izbraukšana uz Rīgu.
 
26.12. «Ar dāvanām uz mājām...»
(~ 1:00 -2:00) ierašanās Rīgā. 

Ceļojuma cena:
€ 379.00 (1 vieta autobusā)
€ 454.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 90.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā iekļauts:
transpota un ceļa izdevumi, viena vieta autobusā;
4 naktis 3* viesnīcā Maskavā;
4 brokastis; 4 pusdienas;
grupas vadītāja pakalpojumi;
Visas programma norādītās ekskursijas un ieejas biļetes;

Papildus izdevumi:
Papildus vieta autobusā 75 €;
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a 90 €;
Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai no 6 € (nepieciešama obligāti);
Ziemassvētku vakariņas uz kuģa (jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš): 35 €; 
Krievijas vīza LR pilsoņiem 75 €.

Braucienam uz Krieviju nepieciešama vīza.
Lai nokārotut vīzu norādītajā laikā jāiesniedz šādi dokumenti: Pase (derīguma termiņš ne mazāks kā 6 mēneši pēc atgriešanās) ar vismaz 2 brīvām lappusēm;
1 fotogrāfija - krāsaina uz balta fona 3,5 cm x 4,5 cm. Apdrošīnāšana, kas darbojas Krievijas Federācijā, derīga vienu dienu ilgāk kā ceļojuma beigu datums.

Ceļojumā līdzi jāņem: pase un apdrošināšana.
Nepilngadīgām personām līdzi jāņem dzimšanas apliecība (oriģināls), ja ceļo bez vecākiem, līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Maskavas zvanu skaņas!
(21.12.2019-25.12.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme