TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский
Paldies!
Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums!

WEEK-END PARĪZĒ/4 dienas/ Aprilis 2017 - Oktobris 2017

07.04.2016- 27.10.2017

Piedāvājums spēkā: katru ceturtdienu

Cena no: 270.00 EUR


1. diena - ceturtdiena Izlidošana no Rīgas. Ielidošana Parīzē. Transfērs uz viesnīcu (par papildsamaksu ar shuttle busiņu RoissyBus - 11 €). Iekārtošanās izvēlētās kategorijas(2**, 3***, 4****) viesnīcā Parīzes centrā Garnjē operas apkārtnē. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

2. diena - piektdiena Brokastis viesnīcā. Pilsētas apskates ekskursija (ilgums - 3 stundas). Tikšanās ar gidu pie Garnjē operas kāpnēm. Šī ekskursija sniegs Jums visplašāko informāciju par Parīzi un iepazīstinās ar tās galvenajiem kultūrvēsturiskajiem objektiem. Jūs redzēsiet Elizejas laukus, kuri noslēdzas ar Triumfa arka, Saskaņas laukumu, Madlēnas baznīcu, Lielo Operu, Invalīdu namu, kurā atrodas urna ar Napoleona pīšļiem, Parīzes Dievmātes katedrāli un Trokadero laukumu no kura paveras brīnišķīgs skats uz Eifeļa torni un Marsa laukumu.
Tālāk ekskursijas maršruts vedīs gar Vogēzu laukumu, Sorbonnas universitāti, Latīņu kvartālu un Panteonu - Francijas slavenāko cilvēku atdusas vietu. Jūs redzēsiet Senāta ēku Luksemburgas dārzā, Luvru, Senžermēnas izsmalcināto kvartālu un Vendomē laukumu, kurš ir slavens ar juvelierizstrādājumu veikaliņiem. Ekskursija noslēgsies modernajā La Defanse rajonā, kur atrodas Lielā arka, kurā precīzi ietilptu 2 citas arkas - Carouselle arka pirms Luvras un Triumfa arka Zvaigznes laukumā.
Ekskursijas laikā ir paredzētas divas apstāšanās vietas: Luksemburgas dārzā un pie Invalīdu nama. Lai varētu vēl sīkāk iepazīt Parīzes ievērojamākos objektus, varēsiet papildus izmantot mūsu gidu pakalpojumus. 
Tuprinājumā Latīņu kvartāls (ekskursijas ilgums - 2 stundas). Tikšanās ar gidu pie zirga statujas Parīzes Dievmātes katedrāles priekšā.
Piedāvajam pastaigu vienā no Parīzes gleznainākajiem kvartāliem. Ekskursija sākas pie Parīzes Dievmātes katedrāles – Francijas leģendāro vēstures notikumu aculiecinieces. Šajā katedrālē notika karalienes Margo laulības ar nākamo Francijas karali Henriju IV. Šeit trīs gadsimtus vēlāk kronēja Napoleonu Bonapartu. 
Pa šaurajām ieliņām, starp kurām ir arī šaurākā ieliņa Parīzē, izejot cauri Latīņu kvartālam, garām grāmatveikaliem, kafejnīcām un maziem restorāniņiem, nonāksiet pie bijušā Klinī klostera - senā reliģijas centra, mūriem. Ekskursijas nobeigumā redzēsiet Sorbonnas universitāti, no kuras arī sākusies Latīņu kvartāla vēsture. Visi studenti, kas dzīvojuši apkārt Sorbonnai, viduslaikos runājuši latīņu valodā. Šajā kvartālā viņi mācījušies, izklaidējušies, draudzējušies, mīlējuši. Gan tolaik, gan mūsdienās Latīņu kvartālā valdījusi neatkārtojama jaunības un prieka atmosfēra, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu.

3. diena - sestdiena Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai iespējams doties papildus ekskursijā:

Versaļas pils (ekskursijas ilgums - 4 stundas) - 70 € 
Tikšanās ar gidu pie Garnjē operas kāpnēm. Versaļa – majestātiskā Francijas karaļu rezidence ar neiedomājami plašu parku. Sākotnēji Versaļa tika izvēlēta kā vieta nelielas medību pils celtniecībai, bet Ludviķis XIV pieņēma lēmumu pārbūvēt pili un izvietot šeit karaļa galmu. Šeit viss pārsteidz ar vērienu un greznību – gan pils, gan parki 101 hektāra platībā, gan strūklakas. Pils celtniecībā piedalījās arī tādi meistari, kā arhitekts Levo, dizainers Lebrēns, bet slavenos pils dārzus radīja ainavu arhitekts Lenotrs. No pils iekštelpām Jums būs iespēja aplūkot karaļa un karalienes apartamentus, kā arī slaveno Stikla Galeriju.  

Parīze vakarā un izbrauciens ar kuģīti pa Sēnu (ekskursijas ilgums - 3 stundas) - 40 € 

Tikšanās ar gidu pie Garnjē operas kāpnēm. Ekskursijas laikā varēsiet apbrīnot ugunīs mirdzošo Parīzi naktī, ar tūristu kuģīti izbraukt pa Sēnas upi, aplūkojot izgaismoto piekrasti, muzejus un katedrāles... Audiogids krievu valodā pastāstis par slavenākajiem vēstures pieminekļiem, kas aplūkojami Sēnas krastos. Apmetis loku ap Svēta Ludviķa salu, uz kuras atrodas Parīzes patroneses Svētās Ženevjēvas piemineklis, kuģītis atgriezīsies piestātnē. Mājupceļā redzēsiet Bertoldi Brīvības statuju, pēc kuras maketa vēlāk Gustava Eifeļa darbnīcās tika izgatavota Francijas valdības dāvana Amerikai – gigantiskā Brīvības stauja.

4. diena - svētdiena Brokastis viesnīcā. Тransfērs uz lidostu ar shuttle busiņu RoissyBus  (par papildsamaksu – 11 €). Izlidošana no Parīzes.

CEĻAZĪMES CENA :   
2**            no € 270,- +  lidojums  RĪGA – PARĪZE - RĪGA
3***          no € 320,- +  lidojums  RĪGA – PARĪZE - RĪGA
4****        no € 395,- +  lidojums  RĪGA – PARĪZE – RĪGA

CEĻAZĪMES CENĀ IEKĻAUTS:
- Dzīvošana 3 naktis 2-vietīgajā numuriņā izvēlētās 2**,3***,4**** kategorijas viesnīcā
- 3 brokastis viesnīcā
- 3 stundu Parīzes apskates ekskursija krieviski runājoša gida pavadībā 
- 2 stundu ekskursija – Latīņu kvartāls

PAPILDUS IZDEVUMI:
- Aviobiļete RĪGA-PARĪZE-RĪGA (no 200 EUR bez nododamās bagāžas)
- Trasnsfērs lidosta- viesnīca- lidosta  -  160 €  (par mašīnu no 1-4 cilvēkiem )
- Piemaksa par vienvietīgo numuriņu SINGL, ja tūrists ceļo viens (2*-€ 80,-); (3*-€ 120,-); (4*-€ 210,-)
- Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā -  € 3-00/ € 6-00 – pēc 65 gadiem

BT1

Paldies!
Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums!